www.uroki.net - cценарии школьных праздников, поурочные тематические календарные планы разработки открытых уроков классных часов конспекты лекций по информатике математике физике химии биологии географии для директора и завуча для психолога для классного руководителя музыка песни караоке для проведения Выпускного вечера Последнего Первого звонка 1 сентября Нового года

Главная\Документы\Для учителя физкультуры

При использовании материалов этого сайта - АКТИВНАЯ ССЫЛКА и размещение баннера -ОБЯЗАТЕЛЬНО!!!

Розробка уроку фізкультури з футболу у 7 класі "Козацькому роду - нема переводу"

Матеріал розробила та прислала: Руденко О.В.,
учитель фізичної культури 1 категорії,
Донецький профільний ліцей № 135
м. Донецьк

Інтегрований урок-змагання з фізичної культури та історії України.

7 А клас
Дата: 21.11.2008 року.
Місце проведення: спортивний зал.

Тема: "Футбол".

Мета уроку: поглибити знання учнів з історії козацтва. Закріпити отримані дітьми навички й уміння з техніки ведення м'яча, зупинки м'яча підошвою й удару серединою підйому в русі й на місці. Розвиток в учнів загальної витривалості, спираючись на кращі традиції українського народу. Оновлення рухової пам'яті шляхом повторення отриманих навичок і умінь, створення умов для самостійного розвитку кондиційних якостей.

Завдання уроку:

  • 1. Закріпити отримані учнями уміння й навички з ведення м'яча, зупинки м'яча на місці підошвою правою і лівою ногами, зупинки м'яча підошвою в русі.
  • 2. Навчити учнів техніці виконання удару серединою підйому в русі й на місці.
  • 3. Розвиток в учнів загальної витривалості засобами спеціальних вправ й навчальної гри у футбол.
  • 4. Формування в учнів навичок здорового способу життя.
  • 5. Виховання морально-вольових якостей: патріотизму, любові до рідної України, дружби, взаємодопомоги, відповідальності за свою команду за допомогою спортивної естафети.

Обладнання: футбольні м'ячі, секундомір, фішки, спеціальне табло з зашифрованими словами для кожної команди.

Методи навчання: ігровий, метод змагання, наочний, метод вправи, робота в групах.

Міжпредметний зв'язок: історія України.

Зкачати безкоштовно розробку урокуРозробка уроку фізкультури з футболу у 7 класі Козацькому роду - нема переводуDOC 111 Кб.

Розробка уроку фізкультури з футболу у 7 класі "Козацькому роду - нема переводу"

Опубликовано: 21.12.2008 г.

Top.Mail.Ru Rambler's Top100
Некоторые файлы (разработки уроков, сценарии, поурочные планы) и информация, находящиеся на данном сайте, были найдены в сети ИНТЕРНЕТ, как свободно распространяемые, присланы пользователями сайта или найдены в альтернативных источниках, также использованы собственные материалы. Автор сайта не претендует на авторство ВСЕХ материалов. Если Вы являетесь правообладателем сценария, разработки урока, классного часа или другой информации, и условия на которых она представлена на данном ресурсе, не соответствуют действительности, просьба немедленно сообщить с целью устранения правонарушения по адресу : . Карта сайта - www.uroki.net При использовании материалов сайта - размещение баннера и активной ссылки -ОБЯЗАТЕЛЬНО!!!