www.uroki.net - сценарії шкільних свят, поурочні, тематичні, календарні плани, розробки відкритих уроків, класних годин, конспекти, лекції для вчителів інформатики, фізики, біології, географії, для директора та завуча школи, для психолога, класного керівника, музика, пісні, караоке для проведення Випускного вечору, Останнього, Першого дзвінку, 1 Вересня, Нового року.

Головна\Документи\Для вчителя фізкультури

При використанні матеріалів цього сайту - АКТИВНЕ ГІПЕРПОСИЛАННЯ та розміщення банеру -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!

Презентація "Інструкція з безпеки під час проведення уроків фізичної культури з баскетболу"

Урок розробила та надіслала: Руденко О.В.,
учитель фізичної культури, І категорії,
Донецький профільний ліцей № 135,
м. Донецьк

Інструкція з безпеки під час проведення уроків фізичної культури з баскетболу. 1. Загальні положення Фізкультура – най травматичний урок у школі. А гра у баскетбол – най травматичний вид спорту. Якщо не дотримуватися правил поведінки та безпеки на уроках з баскетболу, то можуть трапитися тяжкі травми. Тільки знання та виконання учнями правил поведінки та безпеки знижує небезпеку занять фізичною культурою не тільки на уроках, але й у вільний час.

Вимоги безпеки перед початком уроку. Учням можна входити у спортивний зал тільки з дозволу вчителя або разом з ним. До занять допускаються тільки ті учні, які пройшли медичний огляд. До занять допускаються учні тільки в спортивній формі (біла футболка, шорти, носки, кросівки), без мобільних телефонів, годинників,  ланцюжків та інших прикрас. У роздягальні, в спортивному залі дотримуватися чистоти й порядку. Обережно відноситися до шкільного майна.

Вимоги безпеки під час проведення уроку. На початку кожного уроку обов'язково зробити розминку. Обов'язково дотримуватися правил гри і правил спортивної поведінки. Без дозволу вчителя не залишати спортивний зал. Учні не повинні запізнюватися на уроки і не пропускати їх без поважних причин, своєчасно і точно виконувати розпорядження, вказівки і команди вчителя. Учні повинні дотримуватися дисципліни й організованості на уроках під час виконання товаришем вправ не відволікати його від роботи, не займатися сторонніми справами. Обов'язково дотримуватися правил особистої гігієни: одяг повинен бути чистим, волосся акуратно зібране (у дівчат). Уважно слідкувати за своїм самопочуттям, якщо під час виконання вправ твій стан погіршився, треба негайно повідомити про це учителя.

Вимоги безпеки після закінчення уроку. Привести свій організм у стан відносного покою. Після того, як учитель надасть дозвіл на вихід із залу, учні повинні організовано вийти у роздягальню, де необхідно обов'язково передягтися, перевзутися. Якщо учень погано себе почуває, він повинен обов'язково повідомити про це вчителя.

Вимоги безпеки під час аварійних ситуацій. У разі виникнення аварійної ситуації (вибух, пожежа, розповсюдження отруйних речовин), учні повинні обов'язково повідомити про це вчителя, під його керівництвом організовано вийти у небезпечне місце. Учитель повідомляє про це адміністрацію ліцею, аварійні служби за відповідними телефонами. Надати першу допомогу потерпілим учням, у разі необхідності викликати швидку медичну допомогу.

Зкачати безкоштовно презентацію уроку Зкачати безкоштовно презентацію уроку RAR 56 Кб.

Презентація "Інструкція з безпеки під час проведення уроків фізичної культури з баскетболу"

Опубліковано 01.03.2009 г.

Top.Mail.Ru Rambler's Top100
Деякі файли (розробки уроків, сценарії, поурочні плани) та інформація, які знаходяться на цьому сайті, були знайдені в мережі Інтернет, як вільно росповсюджуємі, надіслані користувачами сайту або знайдені у альтернативних джерелах, також використані власні матеріали. Автор сайту не претендує на авторство всіх матеріалів. Якщо Ви є правовласником сценарію, розробки урока, класної години або іншої інформації і спосіб розміщення її не відповідає дійсності, прохання негайно повідомити, з метою усунення правопорушення на адресу: Контактна адреса для зв'язку з автором сайту. Карта сайта - www.uroki.net При використанні матеріалів сайту - розміщення банеру та активного гіперпосилання -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!