www.uroki.net - сценарії шкільних свят, поурочні, тематичні, календарні плани, розробки відкритих уроків, класних годин, конспекти лекцій для інформатики, математики, фізики, хімії, біології, геогріфії, матеріали для директора та завуча, психолога, для класного керівника, а також музика, пісні, караоке для проведення Випускного вечору, Останнього дзвоника, Першого дзвінка, 1 вересня, Нового року.

Головна\Документи\Для вчителя технології та праці

При використанні матеріалів цього сайту - АКТИВНЕ ГІПЕРПОСИЛАННЯ та розміщення банеру -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!

Конструктор з трудового навчання "Електротехніка-1"

Матеріали прислав: Віктор Панасюк
pvviktor@i.ua
pvviktor@km.ru

Дана інструкція поширюється на електроконструктор для V-VII класів та призначена для використання на уроках технічної праці в класах та кабінетах загальноосвітніх шкіл.

Призначення виробу.

Електроконструктор для V-VII класів призначений для прове-дення лабораторно-практичних робіт по складанню електричних кіл та лабораторних робіт з найпростіших досліджень електромагніту і електродвигуна на уроках технічної праці. З деталей набору скла-дають електричні кола, які складаються з однієї, двох і трьох електричних ламп, а також діючі моделі електромагніту, електричного двигуна. Електроарматура (електропатрони, вимикач, котушка і т.д.) закріплені на панелі стаціонарно. Електроконструктор мо-же бути використаний і в гуртковій роботі, на навчальних заняттях по фізиці при вивчені розділу "Електрика".

Скачать бесплатно Конструктор з трудового навчання "Електротехнік214 Кб.

Конструктор з трудового навчання "Електротехніка-1"

Top.Mail.Ru Rambler's Top100
Деякі файли (розробки уроків, сценарії, поурочні плани) та інформація, які знаходяться на цьому сайті, були знайдені в мережі Інтернет, як вільно росповсюджуємі, надіслані користувачами сайту або знайдені у альтернативних джерелах, також використані власні матеріали. Автор сайту не претендує на авторство всіх матеріалів. Якщо Ви є правовласником сценарію, розробки урока, класної години або іншої інформації і спосіб розміщення її не відповідає дійсності, прохання негайно повідомити, з метою усунення правопорушення на адресу: . Карта сайта - www.uroki.net При використанні матеріалів сайту - розміщення банеру та активного гіперпосилання -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!