www.uroki.net - сценарії шкільних свят, поурочні, тематичні, календарні плани, розробки відкритих уроків, класних годин, конспекти лекцій для інформатики, математики, фізики, хімії, біології, геогріфії, матеріали для директора та завуча, психолога, для класного керівника, а також музика, пісні, караоке для проведення Випускного вечору, Останнього дзвоника, Першого дзвінка, 1 вересня, Нового року.

Головна\Документи\Для вчителя технології та праці

При використанні матеріалів цього сайту - АКТИВНЕ ГІПЕРПОСИЛАННЯ та розміщення банеру -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!

Урок з трудового навчання. "Виготовлення полички"

Матеріали надіслав: Виктор Панасюк,
вчитель труда, креслення, малювання,
Ворохта

Пропоную вашій увазі зручну у користуванні, вигідну та просту у виготовленні поличку. Вготовляється вона з чотирьох брусочків та 2-4 пластин. Планочки старанно простругуються, шліфуються. Кількість пластин можна вибрати за наявністю матеріалу або смаком. Пластини найкраще виготовити з 10мм. фанери. Ми використали підкладки які ідуть під рейки на залізничній дорозі. Можливе використання і інших матеріалів. Тут можна проекспериментувати.

Виготовлення полички

Виготовити її не складно. Все зрозуміло з фотографій. Розміри її підбираються індивідуально.

З'єднані брусочки з прорізами для пластин.

З'єднані брусочки з прорізами для пластин

Пластини готові для вклейки.

Пластини готові для вклейки.

Поличка збільшує площу робочого стола на суму площин в поличці. Вона зручно розміститься на найзахаращенішому столі. Її легко можна пристроїти і для того, щоб почепити на стіну.

Урок з трудового навчання. "Виготовлення полички".

Top.Mail.Ru Rambler's Top100
Деякі файли (розробки уроків, сценарії, поурочні плани) та інформація, які знаходяться на цьому сайті, були знайдені в мережі Інтернет, як вільно росповсюджуємі, надіслані користувачами сайту або знайдені у альтернативних джерелах, також використані власні матеріали. Автор сайту не претендує на авторство всіх матеріалів. Якщо Ви є правовласником сценарію, розробки урока, класної години або іншої інформації і спосіб розміщення її не відповідає дійсності, прохання негайно повідомити, з метою усунення правопорушення на адресу: . Карта сайта - www.uroki.net При використанні матеріалів сайту - розміщення банеру та активного гіперпосилання -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!