При використанні матеріалів цього сайту - АКТИВНЕ ГІПЕРПОСИЛАННЯ та розміщення банеру -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!
Урок-гра. КВК за байками Л. Глібова
Урок розробила та надіслала: Єліна Олена Іванівна, учитель української мови та літератури Макіївської загальноосвітньої школи № 62
Тема. Урок-гра. КВК за байками Л. Глібова.
Мета: зацікавити учнів творчістю Л. Глібова; удосконалити навички виразного читання, уміння перевтілюватися в образи байок; сприяти розвитку компетентності; виховувати інтерес до влучного художнього слова, уміння розуміти його прихований зміст.
Тип уроку: урок-гра.
Обладнання: портрет Л. Глібова, збірка байок Л. Глібова, ілюстрації до творів байкаря.
Словник: бліцтурнір - бліц (блискавка, короткочасність), турнір (змагання).
Хід уроку
І Вступне слово вчителя.
Дві команди - "Веселка", "Промінь". Першою починає гру команда за жеребкуванням. Привітання команд.
"Веселка".
Команда наша бойова.Ми знаємо свої права.А щоб за вчинки не було огидно, Зустрінемо й поразку, й перемогу гідно.
"Промінь".
Суперників ми поважаємо, Ігри чесної бажаємо.Міцні знання нам допоможуть.Хай найсильніші переможуть.
ІІ Бліцтурнір капітанів
Дати відповіді на запитання.
- хто такий байкар?
- Що називається байкою?
- Якою мовою пишуть байки?
- Коли з явилися байки?
- Що таке алегорія?
ІІІ Конкурс "Біографи"
- Де і коли народився Л. Глібов?
- Яку освіту здобув Глібов?
- Коли вийшла І збірка поета?
- Ким працював Л. Глібов після закінчення ліцею?
- Який творчий доробок Глібова?
- Хто з українських композиторів поклав вірші Л. Глібова на музику?
ІV Конкурс читців.
"Щука", " Лисиця-жалібниця"
V Конкурс "Інсценування"
І команда - "Вовк і кіт"
ІІ команда - "Муха і бджола"
VІ Конкурс ілюстраторів.
(коментування ілюстрацій)
VІІ Конкурс знавців народної творчості.
Назвати прислів'я з байок Л. Глібова.
( "як муху задавлю", "як не мудруй, а правди ніде діти, кінців не можна поховать", " що, братику, посіяв, те й пожнеш", " а все-таки, катюзі, як кажуть, буде по заслузі", "усе народ, як бачите, такий, добрячий та плохий", "а віз і нині там".)
VІІІ Підведення підсумків.
ІХ Гра "Мікрофон"
Поки журі підбиває результати конкурсу, проводиться гра "Мікрофон" з вболівальниками. Діти відповідають на запитання "Який конкурс сподобався найбільше і чому?", "Чого вчать байки Л. Глібова?"
Х Узагальнення.
- Чи збагатили ви свої знання про творчість Л. Глібова?
ХІ Домашнє завдання.
Підготувати невеликий твір-розповідь від імені дійової особи улюбленої байки.
Урок-гра. КВК за байками Л. Глібова
Опубліковано 12.04.2009 р.
Понравилось? Отблагодарите, пожалуйста, нас! Для Вас это бесплатно, а нам - большая помощь! Добавьте наш сайт в свою социальную сеть:
Деякі файли (розробки уроків, сценарії, поурочні плани) та інформація, які знаходяться на цьому сайті, були знайдені в мережі Інтернет, як вільно росповсюджуємі, надіслані користувачами сайту або знайдені у альтернативних джерелах, також використані власні матеріали. Автор сайту не претендує на авторство всіх матеріалів. Якщо Ви є правовласником сценарію, розробки урока, класної години або іншої інформації і спосіб розміщення її не відповідає дійсності, прохання негайно повідомити, з метою усунення правопорушення на адресу: . Карта сайта - www.uroki.net При використанні матеріалів сайту - розміщення банеру та активного гіперпосилання -ОБОВ'ЯЗКОВЕ!!!